ایجاد ۱۱۵ هزار فرصت شغلی در خراسان رضوی برنامه‌ریزی شده است

  • ۲ سال قبل
  • 0

استاندار خراسان رضوی گفت: امسال ایجاد ۱۱۵ هزار اشتغال در استان برنامه‌ریزی شده است که با رونق تولید و اقدامات زیرساختی در بخش‌های مختلف باید محقق شود.

یعقوبعلی نظری افزود: ایجاد اشتغال از مباحث مهم در استان است، برای ایجاد اشتغال باید جریان اقتصادی کشور رونق داشته باشد تا تولید، صادرات و واردات و در نتیجه اشتغال افزایش یابد.
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با کاهش موانع تولید و فعالیت و ارتقای بنگاه‌های تولیدی اشتغال در حوزه‌های مختلف ایجاد می‌شود و راه برون از بیکاری رونق اقتصادی و ارتقای زیرساختی در کشور و به تبع آن در استان است.
نظری ادامه داد: باید از درون جوشش داشته باشیم، هیچ جامعه ای بدون جوشش از درون به استقلال و خودکفایی نمی‌رسد، امیدواریم در کشور رونق ایجاد و واحدهای تولیدی و اقتصادی با رفع موانع به صورت موثر فعال باشند و به اشتغال آفرینی ختم شود.
وی در خصوص تامین مسکن اظهار کرد: طرح نهضت ملی مسکن در دستور است و کل سهم استان در چهار سال ۴۰۰ هزار مسکن است که در دو مرحله ساخته می شود برخی پروژه‌ها آغاز شده است.
استاندار خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مشکل کشور در شرایط فعلی مباحث اقتصادی و معیشتی مردم است و تحریم‌های طولانی و سوء مدیریت ها باعث ایجاد دغدغه شده است.
نظری افزود: انقلاب اسلامی دستاوردهای خوبی داشته که این دستاوردها باید برای نسل بعد از انقلاب تبیین شود، انقلاب اسلامی همچنین در نجات‌بخشی ملتها نظیر فلسطین، لبنان و یمن نقش ایفا کرد و باید این مهم تبیین شود و دغدغه‌های اقتصادی مانع از این تبیین نشود.
در پایان این نشست استاندار خراسان رضوی در کنار ایتام روزه خود را همراه آنها افطار کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *