• صفحه خانگی
  • >
  • دسیسه پلید مدیرعامل برای خانم دانشجوی پزشکی / کارمندش که شدم مرا به خانه مجردی اش برد

دسیسه پلید مدیرعامل برای خانم دانشجوی پزشکی / کارمندش که شدم مرا به خانه مجردی اش برد

  • ۴ سال قبل
  • 0

مدیرعامل یک شرکت خصوصی در اقدامی پلید خانم دانشجوی پزشکی را هدف نیت شیطانی خود قرار داد. این مرد دیروز در دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد .

رسیدگی به این پرونده از دو ماه قبل به دنبال شکایت یک زن جوان به نام رویا آغاز شد. رویای ۲۷ ساله که دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه تهران بود به پلیس آگاهی تهران رفت و از مدیرعامل یک شرکت خصوصی به نام بهرام شکایت کرد .
وی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: مدتی بود با همسرم اختلاف پیدا کرده بودم به همین خاطر جدا از همسرم زندگی می کردم .من برای اینکه بتوانم مخارج زندگی و تحصیلم را تامین کنم در سایت دیوار دنبال کار می‌گشتم تا اینکه متوجه شدم یک شرکت خصوصی به یک کارمند زن نیاز دارد .

وی ادامه داد :من به شرکت خصوصی رفتم و با مدیرعامل آن به نام بهرام صحبت کردم .اومی گفت به کارت پخش کن نیاز دارد ولی چون فهمید دانشجوی رشته پزشکی هستند مرا به عنوان کارمند در شرکت استخدام کرد.

این زن گفت: ۴ ماه از استخدام من در شرکت خصوصی گذشته بود که مدیرعامل شرکت یک روز به بهانه ای مرا به خانه اش دعوت کرد. او می گفت باید به خانه اش بروم تا درباره کارهای مربوط به شرکت با هم صحبت کنیم. من وقتی به خانه مجردی مدیرعامل شرکت رفتم او یک باره به من حمله ور شد و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد.

با این شکایت ، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد اما کارشناسان نتوانستند درباره آزار و اذیت وی اظهار نظر کنند .

با شکایت این زن و مدرک هایی که به پلیس ارائه داده بود مدیرعامل ۴۰ ساله شرکت بازداشت شد و دیروز در شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد .

در ابتدای جلسه رویا به قضات گفت: بعد از اینکه به دام این مرد شیطان‌صفت افتادم متوجه شدم او با همین ترفند چند زن و دختر دیگر را نیز به دام انداخته و آنها را آزار داده است. من برای او اشد مجازات می خواهم.

سپس بهرام که با قرار وثیقه آزاد بود به دفاع پرداخت و گفت: رویا دنبال کار می‌گشت. به همین خاطر به شرکت من آمد. اما وقتی متوجه شد پولدار هستم با من طرح دوستی ریخت و با میل خودش به خانه من آمد و من با او رابطه برقرار کرد. من او را آزار نداده‌ام و بی گناهم. او چون می‌داند پولدار هستم قصد اخاذی از من را دارد.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و مدیرعامل شرکت را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه و وی را به ۹۹ ضربه شلاق محکوم کردند.
منبع: رکنا

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *