واکنش تربیت بدنی آستان قدس به قهر گل محمدی

  • ۲ سال قبل
  • 0

یحیی گل محمدی که سابقه قهر کردن هم دارد،دوشنبه گذشته قبل از بازی دوستانه مقابل گل گهر سیرجان دوباره در اعتراض به مشکل زمین تمرینی قهر کرد که این بار حتی روی نیمکت هم حضور پیدا نکرد. بر اساس اعلام باشگاه شهرخودرو، این بازی قرار بود در یکی از ورزشگاه های امام رضا(ع) یا ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار شود اما با مخالفت مدیران این مجموعه های ورزشی همراه بود که در نهایت طبق هماهنگی کادر فنی دو تیم این مسابقه در زمین چمن منزل آباد مشهد برگزار شد که همین مسئله قهر گل محمدی را به همراه داشت.
در پی آن روابط عمومی تربیت بدنی آستان قدس رضوی به قهر گل محمدی و گلایه هایش از تربیت بدنی آستان قدس واکنش نشان داد و طی پیامی که برای روزنامه خراسان به منظور تنویر افکار عمومی ارسال کرده است، اعلام کرد:
متاسفانه مسئولان شهرخودرو با وجود میزبانی صبورانه تربیت بدنی آستان قدس در تمام فصل قبل نامهربانانه با رفتارها و گفتارهای غیر واقعی، سعی در قرار دادن ما مقابل هواداران فهیم فوتبال و البته پوشاندن ضعف های مدیریتی خود دارند. در واقع تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای فصل پیش رو با تمام امکانات و ظرفیت سخت افزاری برای بازسازی چمن استادیوم امام رضا (ع) اقدام کرده است تا نماینده استان بتواند حضوری آبرومند هم در لیگ و هم در آسیا داشته باشد. همه کارشناسان و اهالی فن متفق القول اذعان دارند که استادیوم امام رضا (ع) یکی از مهم ترین ارکان موفقیت های اخیر تیم شهرخودرو بوده است؛ لذا مدیران این تیم و سرمربی آن به جای مصاحبه های فضایی و تحریک کننده قبول کنند که نگهداری از چمن استادیوم برای شروع فصل لطف بزرگی است که باید قدردان آن باشند. ذکر این نکته ضروری است که در هیچ کجای دنیا در فوتبال حرفه ای امروز چمن اصلی ورزشگاه را تحت هیچ شرایطی درگیر بازی های دوستانه و تمرین باشگاهی نمی کنند. یادآور می شویم هنوز هزینه بازی دوستانه با ذوب آهن که به رغم میل باطنی و با اصرار دوستان ما در مجموعه شهرخودرو برگزار شد، پرداخت نشده است که این نشان از همکاری همه جانبه تربیت بدنی آستان قدس با آقای گل محمدی و تیمش را دارد.
شاید بهتر باشد سرمربی شهرخودرو به جای قهر کردن و تحریک هواداران تکلیفش را با مدیران باشگاه مشخص کند که هنوز نتوانسته اند اولین امکانات لازم را برای باشگاه داری فراهم کنند. لازم است دوباره تعریف باشگاه و باشگاه داری را مرور کنیم . وقتی می گوییم لیگ حرفه ای فوتبال ملزومات و شاخصه‌های آن را با رفتارهایمان بسنجیم.
در پایان تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای ایجاد بستری آرام ‌‌، زیبا و آبرومند برای میزبانی از هواداران فهیم فوتبال از هیچ کوششی دریغ نکرده و در فصل جدید هم چون گذشته که الگوی جدیدی از فرهنگ میزبانی در کشور را ارائه کردیم ، پذیرای حضور گرم هواداران و تیم های مهمان در بهترین شرایط خواهیم بود . اعلام می کنیم که چمن ورزشگاه امام رضا (ع) مهم‌ترین اولویت ما در ورزشگاه است و هیچ بازی دوستانه و هیچ تمرینی در آن برگزار نخواهد شد.
یحیی گل‌محمدی نیزدر واکنش به پاسخ تربیت بدنی آستان قدس گفت: هیچ قهری در کار نبود، صرفا از دیدار با بگوویچ و مسئولان گل‌گهر که این همه راه را طی کردند تا با ما در ورزشگاه امام رضا(ع) روبه‌رو شوند، خجالت می‌کشیدم‌. وی ادامه داد: بگوویچ بزرگ تر من است و من برای او احترام ویژه ای قائل هستم. وقتی با آن ها برای بازی دوستانه صحبت کردم ، او به خاطر لطفش به من، کیلومترها راه را به همراه دیگر اعضای باشگاهش طی کرد تا در ورزشگاه امام رضا(ع)مشهد بتوانیم بازی دوستانه داشته باشیم. نامه نگاری های این موضوع را هم انجام دادیم اما اجازه برگزاری بازی در آن جا را ندادند. فعلا صحبتی نمی‌کنم و به موقع درباره خیلی از مسائل باید با هواداران صحبت کنم. وی افزود: حرف‌های ناگفته زیادی داریم که به موقع گفته خواهد شد، همه می گویند تنها نماینده فوتبال خراسان ما هستیم اما وقتی زمین تمرین و بازی نداریم باید چه کاری انجام دهم؟

منبع: روزنامه خراسان

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *