اعلام برنامه خاموشی برق مشهد از امروز اول خرداد

  • ۴ ماه قبل
  • 0

بنا بر اطلاعیه شرکت برق مشهد به دنبال افزایش دما و به تبع آن افزیش مصرف برق، خاموشی‌های پراکنده از امروز اول خرداد ماه، در برخی از مناطق مشهد انجام خواهد شد. زمان خاموشی‌ها ۷۵ الی ۹۰ دقیقه است و بر اساس جدول اعمال می‌شود.
بنا به اعلام شرکت توانیر به دلیل افزایش دما و به تبع آن افزایش مصرف برق در تمام بخش‌های مصرف و همچنین کاهش نزولات آسمانی و کم شدن میزان تولید نیروگاه‌های برق -آبی کشور. خاموشی‌های پراکنده در برخی از مناطق اعمال خواهد شد.

ضمنا با توجه به اینکه مدیریت مصرف برق در سطح کشور به صورت سراسری از مرکز کنترل برق کشور اعلام می‌گردد، لذا به منظور پایداری شبکه، بنا به دستور مرکز کنترل، در برخی از نقاط شهر و روستا خاموشی‌های احتمالی و موردی بین ۷۵ الی حداکثر ۹۰ دقیقه اعمال خواهد گردید که مطابق جدول ۲ (مدیریت مصرف برق محدوده شهرستان مشهد و حومه) برای اطلاع شهروندان محترم اعلام می‌گردد.
جدول فوق برابر اعلام مرکز کنترل برای حداکثر میزان صرفه جویی برق و طبق برنامه زمان بندی تهیه شده، بدیهی است در صورتیکه مشترکین محترم در مصرف برق صرفه جویی نمایند، خاموشی‌های آدرس‌های مورد نظر تعدیل خواهد شد.

از شهروندان گرامی درخواست می‌شود با تنظیم دمای کولر گازی روی ۲۵ درجه و کولر آبی روی دور کند در منزل و محل کار و مدیریت مصرف برق، امکان استمرار تامین انرژی را برای همه هموطنان عزیز فراهم آورند.

تذکر ۱: خواهشمند است در مدت زمان مدیریت اضطراری بار احتمالی اعلام شده، تا حد ممکن از آسانسور و سایر تجهیزات برقی حساس استفاده نگردد.

تذکر ۲: خواهشمند است در زمان خاموشی‌های فوق از تماس با مرکز ۱۲۱ و اتفاقات‌ها و سایر شماره‌های ادارات برق خودداری بفرمایید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *