قیمت روز خودرو یکشنبه ۴ اسفند؛ پراید ۷۰ میلیونی شد!

  • ۷ ماه قبل
  • 0

کولاک در بازار خودرو ادامه دارد. امروز خودرو‌های سایپا تا سه میلیون و محصولات ایران خودرو تا ۱۲ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. اتفاقی که باعث شده پراید وارد کانال ۷۰ میلیون و پژو ۴۰۵ GLX وارد کانال ۱۰۰ میلیون شود. امروز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در بازار به ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است.
کولاک در بازار خودرو ادامه دارد. امروز خودرو‌های سایپا تا سه میلیون و محصولات ایران خودرو تا ۱۲ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. اتفاقی که باعث شده پراید وارد کانال ۷۰ میلیون و پژو ۴۰۵ GLX وارد کانال ۱۰۰ میلیون شود. امروز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در بازار به ۱۴۰ میلیون تومان رسیده است.
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه چهارم اسفند ۹۸
محصولات ایران خودرو با کولاک قیمت‌ها با استقبال مشتریانشان آمده‌اند و تا ۱۰ میلیون تومان گران شده‌اند. سمند LX امروز در بازار حدود شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است. سمند EF۷ هم با افزایش قیمت پنج میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی در بازار ظاهر شده و حدود ۱۲۶ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

پژو ۴۰۵ GLX امروز به جمع ۱۰۰ میلیونی‌ها پیوسته و با افزایش قیمت سه میلیون تومانی، روی مرز ۱۰۰ میلیون تومان ایستاده است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز امروز در بازار حدود هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و تا ۱۲۴ میلیون تومان پیش‌روی کرده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب این محصول در حال حاضر نصف قیمت بازار است. پژو ۴۰۵ SLX هم امروز حدود پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است.

امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ جهش هشت میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و در بازار ۱۱۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در یک روز ۱۰ میلیون تومان گران شده است. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در حال حاضر ۱۳۶ میلیون تومان است. بیشترین افزایش قیمت مربوط به پژو ۲۰۶ صندوق‌دار است که نسبت به دیروز ۱۲ میلیون تومان جهش داشته و تا ۱۴۰ میلیون تومان گران شده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب برای این محصول تنها ۸۰ میلیون تومان اعلام می‌شود.

پژو پارس با افزایش قیمت پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در بازار ظاهر شده و امروز حدود ۱۳۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. رانا هم پنج میلیون تومان گران شده و به ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است. دانگ‌فنگ H۳۰ افزایش قیمت ۹ میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و در حال حاضر حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت دارد.

دنا پلاس توربو هشت میلیون تومان دیگر گران شد. امروز این محصول ایران خودرو در بازار با نرخ ۲۲۲ میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا پلاس هم با افزایش هفت میلیون تومانی به ۱۸۴ میلیون تومان رسیده است. دنا معمولی شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و حدود هفت میلیون تومان گران شده است. قیمت روز دنا معمولی در حال حاضر حدود ۱۵۷ میلیون تومان است.

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز یکشنبه چهارم اسفند ۹۸
خودرو‌های سایپا تا سه میلیون تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته‌اند. کمترین گرانی مربوط به ساینا است که امروز حدود ۶۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۸۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا صندوق‌دار نسبت به روز گذشته حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان گران شده و در حال حاضر ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. تیبا ۲ هم شرایط مشابهی را تجربه می‌کند. این خودرو سایپا امروز حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به نرخ ۸۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. امروز کوییک دنده‌ای حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جهش کرده و تا ۸۹ میلیون تومان پیش‌روی کرده است. نرخ مصوب کارخانه برای این محصول ۶۱ میلیون تومان اعلام می‌شود.
قیمت روز پراید در بازار امروز یکشنبه چهارم اسفند ۹۸
پراید کانال ۷۰ میلیون تومانی را فتح کرد. سایپا ۱۵۱ پیشتاز رقابت است و امروز با افزایش قیمت سه میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به نرخ ۷۲ میلیون تومان رسیده است. پراید هاچ‌بک هم حدود سه میلیون تومان گران شده و ضمن ورود به کانال ۷۰ میلیونی، حدود ۷۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. پراید صندوق‌دار یا همان سایپا ۱۳۱ هم نسبت به دیروز دو میلیون تومان گران شده و نیمه کانال ۶۰ میلیونی را رد کرده است. قیمت روز پراید صندوق‌دار در حال حاضر ۶۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه چهارم اسفند ۹۸
محصولات کرمان‎موتور تا ۲۵ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده‌اند. اتفاقی که باعث شده امروز جک S۵ به ۴۰۰ میلیون تومان برسد! حدود یکی دو ماه پیش قیمت این محصول کرمان موتور حدود ۳۰۰ میلیون تومان بود. جک S۳ نسبت به روز گذشته ۱۱ میلیون تومان جهش داشته و امروز در بازار ۲۸۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. جک J۴ هم امروز هشت میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و به نرخ ۱۹۰ میلیون تومان رسیده است.
قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه چهارم اسفند ۹۸
محصولات مدیران خودرو از قاعده افزایش قیمت در بازار مستثنی نیستند. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک امروز حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۵۸ میلیون تومان رسیده است. MVM X۲۲ دنده‌ای هم حدود پنج میلیون تومان گران شده و ضمن ورود به کانال ۲۰۰ میلیونی، حدود ۲۰۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. امروز MVM X۲۲ اتوماتیک هم تا شش میلیون تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته و در بازار ۲۴۶ میلیون تومان معامله می‌شود. بیشترین افزایش قیمت مربوط به MVM X۳۳ است که در بازار امروز حدود هشت میلیون تومان جهش داشته. قیمت روز MVM X۳۳ در حال حاضر ۲۹۳ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.
منبع: فرارو

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *