تجاوز به زن شوهردار همسایه در تهران / متهم در دادگاه: به زور نبود !

  • ۴ سال قبل
  • 0

مرد شیشه ای که به زور وارد خانه زن همسایه شده و وی را آزار داده بود، دیروز با حکم قضایی به ۲۰ سال زندان و شلاق محکوم شد.

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۷ به دنبال شکایت یک زن ۲۶ ساله به نام فائزه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی به ماموران گفت: اوایل سال ۹۷ بود و من و فرزند دو ساله ام در خانه‌ تنها بودیم که زنگ در خانه به صدا در آمد. یک نفر با صورت پوشانده شده مقابل در خانه ایستاده بود. او خودش را مامور اداره برق معرفی کرد و من در را برایش باز کردم. چند دقیقه بعد او مقابل در آپارتمان مان ایستاد و من متوجه شدم او مرد همسایه است که نیما نام دارد. من در را باز کردم ولی او که حال طبیعی نداشت به زور وارد خانه شد.

این زن ادامه داد: من از رفتارهای مرد همسایه شوکه شده بودم و می‌خواستم او را از خانه بیرون کنم که به رویم چاقو کشید و تهدید کرد اگر به خواسته شیطانی اش تن ندهم فرزند دو ساله ام را مقابل چشمانم می کشد. من مقاومت کردم اما به سمتم حمله کرد و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد.

به دنبال شکایت این زن، مرد همسایه ردیابی و بازداشت شد و جرم سیاهش را گردن گرفت. وی در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی تولیت و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه زن جوان در حالی که اشک می ریخت، در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: مرد همسایه که متاهل است مرا آزار داد و موبایلم را به همراه ۲۰ هزار تومان پول نقدی که در خانه داشتم دزدید و فرار کرد. این ماجرا تأثیر بدی بر روحیه ام گذاشته و از نظر روحی و روانی به هم ریخته ام. شب ها کابوس می بینم و زندگی ام در آستانه فروپاشی است.

سپس شیطان ۳۴ ساله در جایگاه ویژه ایستاد و گفت: من شیشه مصرف کرده بودم و حال طبیعی نداشتم که وارد خانه زن همسایه شدم. قبول دارم او را آزار دادم ولی به زور و تهدید او را وادار به این کار نکردم. وی که توبه نامه نوشته بود آن را به قضات ارائه داد و گفت: می دانم اشتباه کردم، به همین خاطر توبه کرده ام و از قضات می‌خواهم مرا ببخشند.

در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و دیروز وی را به ۲۰ سال زندان و ۹۹ضربه شلاق محکوم کردند.

منبع: رکنا

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *