اجرای طرح همیاران آب در خراسان رضوی آغاز شد

  • ۳ سال قبل
  • 0

استاندار خراسان رضوی گفت: فرآیند اجرای طرح همیاران آب در استان آغاز شد و به زودی برش شهرستانی این طرح نیز به فرمانداران ابلاغ خواهد شد.
علی‌رضا رزم‌حسینی در جلسه بررسی جزئیات طرح همیاران آب که با حضور مدیران برخی دستگاه های اجرایی در محل دفتر استاندار خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: برای آنکه طرح همیاران آب در رسیدن به اهداف ترسیم شده در زمینه تعادل بخشی بین مصارف و منابع آبی با موفقیت همراه شود، باید همه مدیران همدل و همزبان شده و از استان یک صدا در سطح ملی بلند شود.
وی با اشاره به آغاز فرآیند اجرای طرح همیاران آب در خراسان رضوی، افزود: دستگاه‌های اجرایی باید مطابق شرح وظایف مشخص شده در این طرح، نقش آفرینی کرده و زمینه مشارکت همه بخش‌های درگیر با موضوع را در فرآیند اجرای طرح همیاران آب فراهم کنند.
وی با تاکید بر اینکه تشکل‌های حوزه کشاورزی باید در اجرای این طرح مشارکت داشته باشند، ادامه داد: به زودی برش شهرستانی این طرح به فرمانداران ابلاغ می‌شود تا ملاک عمل برنامه‌ریزی‌ها قرار گیرد.
در این جلسه کلیات ساختار شورای سیاست‌گذاری طرح همیاران آب به تصویب رسید و مقرر شد در جلسات بعدی جزئیات چارت مذکور مورد بررسی قرار گیرد.
همچنین با تاکید استاندار خراسان رضوی مقرر شد دانشگاه فردوسی مشهد الگوی کشت شهرستان های استان را تهیه و در جلسات بعدی بررسی طرح همیاران آب ارائه کند.
منبع: استانداری خراسان رضوی

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه