• صفحه خانگی
  • >
  • اقتصادی
  • >
  • انعقاد تفاهم نامه شرکت برق منطقه ای خراسان با امور مساجد استان های خراسان برای گذر از پیک سال۹۸

انعقاد تفاهم نامه شرکت برق منطقه ای خراسان با امور مساجد استان های خراسان برای گذر از پیک سال۹۸

  • ۳ سال قبل
  • 0

در راستای اجرای برنامه های گذر از پیک سال۹۸ ، تفاهم نامه همکاری فیمابین شرکت برق منطقه ای خراسان و مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان منعقد شد.

.طی مراسمی و باحضورحجه الاسلام والمسلمین وفایی مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان و مهندس ریاحی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان تفاهم نامه همکاری در زمینه رعایت الگوی مصرف برق منعقد شد.

در این مراسم مهندس ریاحی ضمن تشکر ازمرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان برای همکاری در خصوص رعایت الگوی مصرف برق درمساجد،اظهارداشت: کشورهای غربی نگرش ها و فرهنگ خود را به شیوه های نوین به سایر جوامع انتقال می دهند و ما نیز برای انتقال مفاهیم و نگرش های مدیریت مصرف برق باید از ابزارهای نوین در این زمینه استفاده نماییم.مهندس ریاحی افزود: شرکت برق منطقه ای خراسان برای تهیه و تولید محتوای آموزشی در زمینه مدیریت مصرف برق اقدام نموده است.وی همچنین گفت: تفاهم نامه این شرکت با  مرکز رسیدگی به امورمساجد استان های خراسان زمینه افزایش انگیزه برای انجام یک اقدام مشترک را فراهم نموده که امید است با اجرایی شدن مفاد این تفاهم نامه ، به موفقیت های بیشتری در زمینه کاهش مصرف برق دست یابیم.

حجه الاسلام و المسلمین وفایی در این مراسم خاطرنشان ساخت: امورمساجد استان های خراسان آمادگی دارد تا ازظرفیت حداکثری مساجد تحت پوشش در استان های خراسان درجهت گذر از پیک سال ۹۸ برای فرهنگ سازی در خصوص مدیریت مصرف برق با شرکت برق منطقه ای خراسان همکاری نماید.

شایان ذکر است با توجه به اهمیت موضوع و تفاهم نامه منعقد شده ، در تقویم زمانی اقدام برای کاهش مصرف برق در سطح مساجد ، تهیه محتوا و پیام های مدیریت مصرف برق برای ائمه جماعات و نمازگزاران در سطح جامعه  از جمله مهم ترین مفاد این تفاهم نامه است.

منبع:  روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خراسان

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *