اقدام شهرداری مشهد علیه دکل های مخابراتی

  • ۲ سال قبل
  • 0

مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی در مورد جمع‌آوری برخی دکل‌های مخابراتی در برخی مناطق شهر مشهد توضیحاتی ارائه کرد.

 حسن اروجی درباره جمع‌آوری دکل‌های مخابرات موجود در برخی از منازل توسط شهرداری و ضعف آنتن‌دهی در شهر اظهار داشت: در سال ۹۷ چند مورد از دکل‌های مخابراتی ما در سطح شهر توسط شهرداری جمع‌آوری شد.

اروجی با اشاره به این که شهرداری بر روی مالکان فشار آورد و این مالکان تقاضای جمع‌آوری دکل‌ها را از ما داشتند گفت: از طرفی چند مورد از دکل‌ها نیز توسط خود شهرداری جمع‌آوری شده است.

مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی ادامه داد: شهرداری به منازلی که دکل داشته باشند مراجعه و به دلیل وجود این دکل‌ها در منزل تقاضای هزینه از مالک را دارد و در صورت عدم پرداخت این هزینه مکان را در سیستم شهرداری بلاک می‌کند.در نتیجه مشترکان از مخابرات درخواست می‌کنند که دکل‌ها را از داخل منازلشان جمع‌آوری کند.

اروجی بیان کرد: این اتفاق در تمام مناطق شهر رخ می‌دهد و مخصوص به برخی از بخش‌ها نیست.‌

وی در زمینه آمار سایت‌هایی که جمع‌آوری شده گفت: سایت‌های جمع‌آوری شده توسط شهرداری مشهد در مناطق اول هاشمیه، ناصرخسرو، شیرخوارگاه جاهدشهر، میکرو ورودی میدان‌ شهدا، اول خیابان دانشگاه و میکرو مقابل پارک ملت است.

اروجی ادامه داد: سایت‌های تالیا نیز در مکان‌های جامی، بخارایی، میدان صدا و سیما و پنجراه سناباد توسط شهرداری جمع‌آوری شده است.

وی همچنین یادآور شد: سایت‌های موجود در جانباز، سمیه و ثمانه تهدید به جمع‌آوری شدند و به‌صورت اخطار کتبی به آن‌ها اعلام شده است.

اروجی بیان کرد: سایت‌هایی که پیگیری شهرداری سبب نارضایتی مالکان و همسایگان و منجر به جمع شدن شد واقع در مکان‌های امت۵، حسین آباد کرمانی‌ها، گل ختمی، ثامن ۱۰، کلاهدوز و دیدگاه لشکر هستند.

منبع : تسنیم

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *