پارک ۷۳ هکتاری کرامت کارآمدتر از پارک ملت خواهد بود

  • ۴ ماه قبل
  • 0

فرماندار مشهد گفت: احداث پارک ۷۳ هکتاری در موقعیت عالی نشان میدهد که کارگزاران این نظام تلاش می‌کنند تا خدمت‌رسان مردم باشند.

محسن داوری در مراسم آغاز عملیات اجرایی بوستان ۷۳ هکتاری کرامت در شهرک شهید رجایی و بهره‌برداری از ۸۸ پروژه عمرانی، ورزشی و زودبازده منطقه ۶، اظهار کرد: در چندین سال قبل در غرب مشهد افرادی با این نگاه که به زائر و‌ مجاور مردم مشهد خدمت کنند فضای سبز و پارکی را در غرب مشهد به میزان ۷۰ هکتار تاسیس کردند و امروز نیز مردان بزرگی در حوزه مدیریت شهری پارکی را بنا کردند که سالیان سال در خدمت زائران و مجاوران خواهد بود.

وی ادامه داد: این مجموعه کارآمدتر از پارک ملت خواهد بود زیرا فاصله این مکان تا حرم کمتر و ورودی شهر مشهد برای زائران از این سمت بیشتر است، آنچه امروز مردم از ما انتظار دارند این است که ببینند که کارگزاران این نظام تلاش می‌کنند تا خدمت‌رسانی کنند، در نتیجه مردم امیدوار می‌شوند. اگر این حرکت ادامه پیدا کند هر روز می‌توانیم پروژه‌ای را در شهر افتتاح کنیم که یک خدمت‌رسانی است.

فرماندار مشهد گفت: طرح تحول حاشیه شهر مشهد از سال ۱۴۰۱ شروع شده و سال گذشته ۲۰۱ پروژه به میزان ۷۰۰۰ میلیارد تومان در دستور کار قرار دادیم که رشد و پیشرفت این پروژه‌ها ۸۹ درصد بود و این موفقیتی ویژه است، طرح تحول ما سه ساله تا پایان دولت سیزدهم است. امسال مجدد در طرح تحول، پروژه‌های جدیدی در نظر گرفتیم که با این تحول نابرابری برطرف خواهد شد، بنابراین برای ما تفاوتی در ساخت خیابان و پارک شهر در مناطق برخوردار و کم‌برخوردار وجود نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *