هشدار فرماندار مشهد به اخلال گران

  • ۳ ماه قبل
  • 0

فرماندار مشهد گفت: با اخلال گران دیگر مماشات نمی کنیم.

بعد از اتفاقی که برای مرحومه مهسا امینی افتاد، اظهارنظرهایی‌ در کشور رخ داد و بخشی از جامعه نسبت به این واقعه موضع ‌گیری کردند. دشمنان انقلاب مثل گذشته با موج سواری تلاش کردند از این حادثه بهره ببرند و مردم را در حوزه احساس پاکشان تحریک تا در مقابل نظام جمهوری اسلامی قراردهند.

وی تصریح کرد: از اربعین تبلیغاتشان شروع شد که همراهی مردم را ندیدند. با تحریک اقشار مختلف و‌ جوانان تصمیم به سازماندهی کردند. در مشهد شب گذشته گروه‌های کوچکی‌ در چند نقطه از شهر در راستای اعتراض به اتفاق افتاده حضور پیدا کردند که با هوشیاری نیرو‌های امنیتی تحت رصد بودند و خویشتن‌داری خوبی از سوی نیرو‌های نظامی پیدید آمد. در این تجمعات حادثه جانی برای هیچ یک از شهروندان پیش نیامد و یک گزارش سطحی هم رخ نداد.
فرماندار مشهد در ادامه گفت: توسط جریان ضد انقلاب گروه‌های پنجاه شصت نفره تشکیل شده بود و از مکانی به مکان دیگر منتقل می‌شدند و دست به تخریب زدند که نیرو‌های امنیتی وارد عمل شدند. عواملی که اقدام به تخریب اموال عمومی کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند و قطعا با این افراد برخورد جدی در راستای تخریبی که انجام دادند، خواهد شد.
داوری با بیان اینکه آنچه اهمیت دارد این است که خانواده‌ها مراقب فرزاندانشان باشند تا تحت تاثیر احساسات جمعی قرار نگیرند، ادامه داد: این افرادی که، هیچکس با آن‌ها همراهی نمیکرد و‌ مشخص بود مردم می‌دانند که این اقدام انحرافی است و انتظار داشتند که این افراد تعیین تکلیف شوند و ما مصمم هستیم اگر این روند ادامه پیدا کند با متخلفین با جدیت برخورد کنیم.

خبرنگار: وحیدی

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *