• صفحه خانگی
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اوضاع نابسامان نمایندگان خراسان رضوی در لیگ دسته ۳ فوتبال کشور

اوضاع نابسامان نمایندگان خراسان رضوی در لیگ دسته ۳ فوتبال کشور

  • ۲۱ روز قبل
  • 0

نماینده های خراسان رضوی تا به این جای کار در رقابت های لیگ دسته سه فوتبال کشور خیلی ضعیف ظاهر شده اند و باید گفت که دیگر هیچ تیمی شانس صعود ندارد. بازی های هفته نوزدهم لیگ دسته سه فوتبال کشور اصلا به مذاق نماینده‌های استان خوش نیامده است و هر سه تیم با بدشانسی با باخت مواجه شدند که حالا دو تیم در خطر سقوط قرار دارند و تیم دیگر هم از معادلات صعود دورتر و دورتر شده است و اندک شانسی هم که داشت از بین رفت.  تیم فوتبال شادکام مشهد که تا قبل از هفته نوزدهم شانس صعود به لیگ دسته دو را داشت حالا دیگر این شانس را ندارد و کار آن به اما و اگر کشیده است، تیمی که با ادعای مدیران باشگاه هزینه زیادی کرده و فقط برای صعود بسته شده بود.هر چند شروع خوبی در این فصل داشت اما به مرور با حواشی و چالش هایی که این تیم داشت، عملکرد آن رو به افول رفت و دیگر نتوانست در کورس با مدعیان قرار گیرد.  تیم شادکام بهترین بازیکنان را کنار هم جمع کرده بود تا در انتهای فصل جشن صعود بگیرد اما حالا دیگر رمقی برای رقابت ندارد و از جایگاه چهارمی به پنجمی نزول کرده و با صدر جدول فاصله گرفته است. تیم شادکام الان ۳۱ امتیازی است و با صدر جدول ۴ امتیاز اختلاف دارد که در سه هفته باقی مانده کار خیلی سختی دارد تا خود را به صدر جدول برساند. این در حالی است که چهار تیم دیگر با لغزش مواجه شوند و امتیاز از دست بدهند که به سختی امکان پذیر است. هر چند فوتبال قابل پیش بینی نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد اما نکته مهم و قابل تامل این است که باشگاهی که هزینه میلیاردی کرده و در حد صعود تشکیل شده است، اگر در پایان نتواند به این امر دست یابد دچار مشکلات ساختاری و مدیریتی است که باید هر چه زودتر آن را اصلاح کند تا در فصل های آینده به مشکل نخورد. شاگردان سنگچولی در تیم شادکام هفته بیستم در دیداری حساس میزبان فرد البرز هستند.
همچنین تیم فوتبال آرامش که با بازیکنان بومی جوان پا به میدان گذاشته است تا میانه های فصل خوب بازی می کرد و عملکرد قابل قبولی داشت، اما حالا در منطقه خطر قرار گرفته و جزو تیم های سقوط کننده محسوب می شود. آرامش در این هفته مقابل فرد البرز نتیجه را واگذار کرد و اکنون در جایگاه دهمی قرار گرفته و با شرایط سختی مواجه است. شاگردان جعفر خوشحال در هفته بیستم در یک بازی ۶ امتیازی برای فرار از منطقه خطر میزبان خورشید طلایی چالوس خواهد بود.
 شریعت نوین دیگر نماینده استان که از همان ابتدای کار هم توان رقابت نداشت و به عنوان زنگ تفریح دیگر تیم ها به میدان آمده بود. از همان ابتدا مشخص بود که جزو تیم های سقوط کننده است و هنوز نتوانسته پس از ۱۹ بازی به یک پیروزی دست یابد و در انتهای جدول جا خوش کرده است. شاگردان یاراحمدی در هفته بیستم مهمان تیم چالا سنگسر است.
منبع : خراسان
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته‌های تازه